Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Gminne Centrum Kultury Zamek w Inowłodzu Gminne Centrum Kultury Zamek w Inowłodzu

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Utworzono dnia 09.05.2014, 14:44

Dnia 08 maja 2014 r. w czwartek, w zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu odbyły się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Rozpoczęto od zwiedzania w trakcie, którego uczestnicy zostali oprowadzeni po wnętrzach, jak również zapoznani z historią zamku. Kolejnym punktem programu było autorskie spotkanie Pani Profesor Krystyny Ratajskiej w związku z wydaniem książki pt. „Julek Podróże do krain wyobraźni Juliana Tuwima”. Po spotkaniu Pani Profesor podpisała zakupione przez dzieci i ich opiekunów książki, po czym dzieci wzięły udział w konkursach z wiedzy historycznej oraz wiedzy o Unii Europejskiej, a także układaniu w zespołach, puzzli na czas. Na zakończenie konkursów dzieci zostały nagrodzone i z uśmiechem na twarzy powróciły do szkoły. W tym samym czasie w bibliotece miało miejsce głośne czytanie wierszy i bajek J. Tuwima dla przedszkolaków.

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

KASZTELANIA INOWŁODZKA